Eleganckie ogrody zimowe www.gracja.cieszyn.pl
producent od 1995 r.
  • Domż - fortepian ::
  • Prestige od wewnątrz ławki ::
  • Ogród zimowy Bu Cieszyn ::
  • Sulew_1 ::
  • Szefowa Zamarski taras ::
  • Zadaszenie basenu Excusive Gab ::
  • Classic brązowy Maz ::
  • Zadaszenie basenu Dabro ::

Aktualności

Ogród zimowy w oryginalnym stylu
2020-07-20
Ogród zimowy w oryginalnym stylu
Ogród zimowy staje się coraz popularniejszym dodatkowym elementem wielu domów. To wyjątkowa przestrzeń, która może mieć różnorodne zastosowanie. Jej wykorzystanie organiczna właściwie tylko nasza wyobraźnia. Jak zatem stworzyć oryginalną oranżerię o niebanalnym zastosowaniu? Oto kilka ciekawych pomysłów od Gracja Cieszyn. więcej »
Masz ogród zimowy albo zadaszenie? Zdecyduj się na zacienienie
2020-06-18
Masz ogród zimowy albo zadaszenie? Zdecyduj się na zacienienie
Na zacienienie ogrodu zimowego można zdecydować się zarówno przed montażem wszystkich elementów, jak również już po postawieniu ogrodu zimowego. Dlaczego zadaszenie może być dobrym pomysłem i w jaki sposób wpływa na prowadzenie takiego ogrodu? więcej »
Dlaczego warto zainwestować w ogród zimowy?
2020-06-18
Dlaczego warto zainwestować w ogród zimowy?
Coraz więcej osób posiadających własny dom decyduje się na ogród zimowy. Ten dodatkowy element architektoniczny posiada wiele niezaprzeczalnych zalet, nie tylko estetycznych, ale też funkcjonalnych. O tym, dlaczego warto zdecydować się na własny ogród zimowy, przeczytacie w dzisiejszym artykule. więcej »
Z której strony zbudować ogród zimowy?
2020-06-17
Z której strony zbudować ogród zimowy?
Planując budowę ogrodu zimowego należy rozważyć kilka ważnych kwestii. Jedną z najistotniejszych jest strona, po której zdecydujemy się umieścić oranżerię. Ma to niebagatelne znaczenie dla kwiatów, ale też dla naszego samopoczucia i komfortu podczas przebywania we wnętrzu ogrodu zimowego. W dzisiejszym artykule przedstawiamy wady i zalety każdego z możliwych usytuowań oranżerii. więcej »
Dlaczego warto zdecydować się na ogród zimowy?
2020-06-16
Dlaczego warto zdecydować się na ogród zimowy?
Ogrody zimowe są piękne i wprawiają w niesamowity nastrój. Wiele osób myśli, że dbanie o nich jest problematyczne i nie warto się na nie decydować. To nie jest prawdą, współczesne systemy i możliwości sprawiają, że można cieszyć się pięknym ogrodem przez cały rok! więcej »

Aktualności

Poznaj zadaszenia basenowe i ich zalety
2020-10-14
Basen to coraz powszechniejszy widok w polskich ogrodach. Możliwość zrelaksowania się w orzeźwiającej wodzie podczas uciążliwych wakacyjnych upałów, jest czymś co nęci każdego. Co jednak z pozostałymi porami roku? Czy budowa przydomowego basenu musi oznaczać korzystanie z niego tylko w krótkim sezonie letnim?
więcej

Newsletter