Eleganckie ogrody zimowe www.gracja.cieszyn.pl
producent od 1995 r.
  • Dom Łuk ::
  • Prestige na zewnątrz auto ::
  • Zamarski szefowa stół ::
  • Prestige z zewnątrz Wiśniew ::
  • Domż - fortepian ::
  • Szostak zadaszenie basenu ::
  • Prestige dwa ogrody ::
  • Classic brązowy Maz ::
  • Prestige biuro Zamarski ::

Montaż i Produkcja

 

Ogród zimowy Gracja Firma Gracja posiada profesjonalny park maszynowy wyposażony w specjalistyczne i nowoczesne urządzenia oraz maszyny do obróbki drewna. Daje nam to możliwość szybkiej i precyzyjnej produkcji ogrodów zimowych oraz okien i drzwi drewnanych, które cechują się najwyższą jakością.

Nasza firma dba również o środowisko, dlatego urządzenia przez nas używane charakteryzują się energooszczędnością i wysokimi parametrami.

 Zdjęcia z produkcji ogrodów zimowych oraz okien i drzwi drewnianych:

Ogród zimowy Gracja

W oparciu o informacje uzyskane od klienta, zawierające wymiary ogrodu, rodzaj oszklenia, kolor i gatunek drewna, rodzaj okien i drzwi, wykonujemy wstępną ofertę cenową. Po zaakceptowaniu przez klienta oferty wstępnej, udajemy się na wizję lokalną na teren realizacji przyszłej zabudowy ogrodu zimowego, w celu dokonania dokładnych pomiarów oraz ustalenia szczegółów z klientem. Zamiarem wizji jest jak najlepsze wkomponowanie ogrodu zimowego w istniejący budynek, tak by tworzyły one spójną całość. Istnieje również możliwość wykonania zabudowy ogrodu zimowego pod posiadany przez klienta projekt zabudowy.

Następnie sporządzamy ofertę końcową na podstawie pobranych wymiarów oraz ustaleń z Klientem lub jego przedstawicielem. Po otrzymanej akceptacji od klienta zawierana jest umowa, której załącznikami są rysunki i specyfikacja techniczne.

 

Ogród zimowy Gracja W procesie projektowania ogrodu zimowego dobierane są odpowiednie przekroje elementów konstrukcyjnych. W obliczeniach statyczno-wytrzymałościowych uwzględniamy przewidziane aktualnie obowiązującymi normami obciążenia klimatyczne. Elementy nośne wkomponowane są w spełniające oczekiwania Inwestora rozwiązania funkcjonalne. Przyjęte do realizacji rozwiązanie zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa odpowiadający wymaganiom technicznym i spełniający rygorystyczne normy zakładowe. Zaprojektowane rozwiązanie przekazywane jest Inwestorowi w celu akceptacji.

Ogród zimowy Gracja Wykonanie całego ogrodu zimowego uzależnione jest od rozwiązań mateiałowych oraz stopnia skomplikowania zabudowy. Gdy konstrukcja jest gotowa następuje montaż u klienta.

Na koniec, w gestii Inwestora, pozostaje wykończenie ogrodu zimowego od zewnątrz oraz wewnątrz, umeblowanie, dobranie odpowiedniej roślinności i można w pełni cieszyć się posiadaniem ogrodu zimowego firmy Gracja.

 

Zdjęcia z montaży ogrodów zimowych: 

Poczytaj ciekawostki o ogrodach zimowych

Aktualności

Newsletter