Eleganckie ogrody zimowe www.gracja.cieszyn.pl
producent od 1995 r.
  • Jawor 3 Classic ::
  • Prestige dwa ogrody ::
  • Classic brązowy Maz ::
  • Prestige od wewnątrz ławki ::
  • Ogród zimowy Bu Cieszyn ::
  • Zadaszenie basenu Exlusive Gab ::
  • Domż - fortepian ::
  • Prestige na zewnątrz auto ::

O firmie

 

Ogrody zimowe Gracja

Ogród zimowyNasza firma istnieje na rynku już od 1995 roku. Przez ten czas zgromadziliśmy ogromne doświadczenie oraz wiedzę, która jest nieodzowna przy realizacji każdego kolejnego projektu. Zakres naszych usług obejmuje fachowe doradztwo techniczne, dopasowany do indywidualnych oczekiwań projekt a także produkcję, montaż oraz serwis ogrodów zimowych i zadaszeń tarasowych oraz basenowych. Zapewniamy kompleksową i profesjonalną obsługę popartą wieloletnim doświadczeniem w tej branży.

Ogrody zimowe projekty

Ogród zimowy Bogate doświadczenie firmy „Gracja” pozwala tworzyć niepowtarzalne i wyjątkowe projekty ogrodów zimowych, przeszklonych werand oraz efektownych oranżerii. Zakres naszych usług obejmuje również eleganckie i solidne zadaszenia tarasów i basenów a także drewniane okna i drzwi, również w nietypowych wymiarach. Zapewniając kompleksową obsługę oraz jakość na najwyższym poziomie, uzyskaliśmy opinię rzetelnej oraz profesjonalnej firmy. Podejmujemy się również trudnych do wykonania, niekonwencjonalnych zadań, a nasza bogata, zdobywana przez lata wiedza pozwala skutecznie realizować nawet najbardziej wyszukane projekty

 

Ogrody zimowe co to?

Aby przekonać się na czym polega fenomen ogrodów zimowych, najpierw warto przyjrzeć się dokładniej temu rozwiązaniu i odkryć jego wyjątkowe zalety. Charakterystyczną cechą ogrodów zimowych jest niska przenikalność cieplna, dzięki czemu można w nich swobodnie przebywać przez cały rok, niezależnie od warunków atmosferycznych. Ogrody zimowe tworzą dodatkową przestrzeń przylegającą do domu. Budują w ten sposób naturalną strefę relaksu i wprowadzają do domu wyjątkowy, przyjazny dla zdrowia mikroklimat. Warto dodatkowo wyposażyć zimowy ogród w wygodne meble, umożliwiające komfortowy wypoczynek w niepowtarzalnym, naturalnym otoczeniu.

Ogrody zimowe aranżacje wnętrz

Eleganckie i nowoczesne ogrody zimowe stanowią niepowtarzalną i naturalną ozdobę. Warto jednak zadbać jeszcze o właściwą aranżację tej dodatkowej przestrzeni, co pozwoli uzyskać harmonię oraz spójność. Wystrój ogrodu nie powinien znacząco odbiegać od aranżacji domu- obydwa elementy powinny łączyć się ze sobą, zapewniając estetyczny efekt.

Nasze biura obsługi klienta:

Przykładowe aranżacje ogrodu zimowego
Przykładowe aranżacje ogrodu zimowego
Przykładowe aranżacje ogrodu zimowego
Przykładowe aranżacje ogrodu zimowego
Przykładowe aranżacje ogrodu zimowego
Przykładowe aranżacje ogrodu zimowego
Przykładowe aranżacje ogrodu zimowego
Przykładowe aranżacje ogrodu zimowego
Przykładowe aranżacje ogrodu zimowego
Przykładowe aranżacje ogrodu zimowego

 

Aktualności

Na co zwrócić uwagę podczas aranżacji ogrodu zimowego?
2020-12-21
Ogród zimowy w dzisiejszych czasach cieszy się coraz większą popularnością. Nic dziwnego, jest to bowiem bardzo przyjemne miejsce do relaksu i odskocznia od mrozu czy deszczu na zewnątrz. Ponadto oranżeria to także bezpieczne miejsce dla roślin, których nie powinno przechowywać się na mrozie. Na jakie elementy należy zwrócić uwagę, żeby miejsce to było komfortowe, wygodne i funkcjonalne?
więcej

Newsletter