Eleganckie ogrody zimowe www.gracja.cieszyn.pl
producent od 1995 r.
  • Hom Classic ::
  • Prestige otwarty roleta ::
  • Jawor 3 Classic ::
  • Prestige z zewnątrz Wiśniew ::
  • Jan Classic ::
  • Prestige na zewnątrz auto ::
  • Kraj biały classic wewnatrz ::
  • Zadaszenie basenu Excusive Gab ::

Ogrody zimowe

Zimowy ogród w Twoim domu!


Firma Gracja to profesjonalny i doświadczony producent ogrodów zimowych, oranżerii oraz zadaszeń basenowych. Działamy od 1995 roku i przez ten czas zdążyliśmy wykonać imponującą liczbę projektów dla naszych klientów. Przez cały czas funkcjonowania na rynku nabywaliśmy nowe doświadczenia, tworząc kreatywną tradycję budowania ogrodów zimowych. Łączymy to z nowoczesnymi technologiami i innowacjami, które pozwalają nam wykonywać kompleksowe usługi. Każdy zimowy ogród to dla nas zupełnie nowe wyzwanie, którego realizację planujemy od podstaw z uwzględnieniem wszelkich oczekiwań klienta. Dbamy o najmniejsze szczegóły, by mieć pewność, że ukończona konstrukcja będzie trwała i efektowna. Właśnie w ten sposób, dzięki otwartej komunikacji z klientami, powstają wspaniałe oranżerie. Tego typu konstrukcja nie tylko dociepla dom i podnosi standard codziennego funkcjonowania, ale przede wszystkim zapewnia użytkownikom komfortowe miejsce regeneracji, relaksu i całorocznego kontaktu z przyrodą. Doświadczanie natury poprawia nasze samopoczucie i pozwala na odprężenie, może być także doskonałą okazją dla spędzenia czasu z rodziną i przyjaciółmi. W klimacie umiarkowanym, gdzie zima ogranicza możliwość kontaktu z naturą w trakcie chłodnej pory roku, ogród zimowy może zrekompensować brak takiej możliwości, a także zaspokoić potrzebę obcowania z wyjątkowymi roślinami. Dzięki usługom firmy GRACJA możesz cieszyć się ogrodem i roślinami niezależnie od pory roku. Nasze projekty wykonywane są z precyzją podpartą wieloletnim doświadczeniem, przy wykorzystaniu najwyższej jakości surowców. Oferujemy konkurencyjne ceny ogrodów zimowych – na całość ceny składa się sobie stworzenie projektu, a także wykonanie i montaż oranżerii.

Ogrody zimowe Gracja Classic


W ofercie posiadamy dwie wersje ogrodów zimowych. Projekt w systemie GRACJA-CLASSIC to klasyczna, elegancka konstrukcja, dopasowana kształtem do specyfiki bryły budynku głównego. Propozycja ta zostaje przygotowana zgodnie z oczekiwaniami klienta, z uwzględnieniem wszelkich osobistych preferencji. Idealne rozwiązanie dla domów jednorodzinnych, podnoszące komfort życia i zapewniające wyjątkową atmosferę wnętrza. Dzięki projektowi Gracja Classic masz niepowtarzalną okazję zyskać zwiększoną ilość światła dziennego w przestrzeni domowej. Promienie słoneczne poprawiają jakość naszego życia i codzienne samopoczucie. Ogród zimowy Gracja Classic to konstrukcja, która powstaje na bazie belek i słupów wykonanych z krajowego drewna klejonego, a także systemu uszczelek i profili aluminiowych. Ta prosta konstrukcja może zmienić twoje codzienne funkcjonowanie w trakcie chłodniejszych pór roku. Szklana zabudowa dostarcza odpowiedni poziom oświetlenia. Na twoje życzenie możemy wykonać ją ze szkła hartowanego, jak również wzbogacić konstrukcję ogrodu o zabezpieczenia – szyby hartowane czy antywłamaniowe. Dzięki temu możesz zachować pewność, że domownicy i goście bezpiecznie spędzają czas w przydomowej oranżerii. Oferujemy także różne rodzaje okien montowanych w konstrukcji ogrodu zimowego. Zależnie od potrzeb będą one otwierać się lub przesuwać w daną stronę, a wtedy możesz dostosować wietrzenie ogrodu do swoich wymagań. Wszystko to ustalimy z tobą na etapie konsultacji projektu ogrodu zimowego. Nasi specjaliści rozwieją wszystkie twoje wątpliwości i wykonają dla ciebie kompleksową usługę projektowania, budowania i montażu ogrodu czy oranżerii. Wszystko po to, by proces zakładania ogrodu przebiegł sprawnie i bezproblemowo – by nasi klienci mogli cieszyć się korzystaniem z ogrodu.

Zimowe ogrody Gracja Prestige


Gracja Prestige to projekt ogrodu zimowego z drewna, który cechuje się charakterystycznym, łukowatym kształtem. Konstrukcja wykonana jest z drewna klejonego – dzięki temu jest lekka, a jednocześnie wytrzymała i trwała. Kształt struktury i oszklenia powoduje, że w zimowym ogrodzie Gracja Prestige mamy dostęp do znacznej ilości światła słonecznego. Dzięki temu możesz poprawić sobie samopoczucie poprzez kontakt ze światłem dziennym. W łukach montujemy prowadnice, które sprawiają, że przesuwne szklenie pełni funkcję wejścia do ogrodu zimowego. Gracja Prestige sprawdzi się przy budynkach nowoczesnych, utrzymanych w minimalistycznym stylu. Projekt zimowych ogrodów Gracja Prestige doskonale zwiększa powierzchnię użytkową domu, podnosi standard życia i tworzy niepowtarzalną przestrzeń do wypoczynku i regeneracji. Wzbogaca wygląd i bryłę budynku, jednocześnie dając nowe możliwości spędzania czasu wolnego. W tego typu ogrodzie zimowym możemy cieszyć się kontaktem z roślinnością i oglądać świat na zewnątrz. Ogród zimowy to świetne miejsce na spotkania z przyjaciółmi czy przestrzeń do zabawy dla dzieci. Wykorzystanie ogrodu zimowego zależy jedynie od twojej inwencji – niektórzy decydują się nawet na wyjątkową, oszkloną kuchnię w oranżerii. Jednak największą zaletą ogrodu zimowego Gracja Prestige jest fakt, iż sprawdzi się on wszędzie tam, gdzie domownicy potrzebują osobistej oazy spokoju. Stylowy i wysmakowany wygląd konstrukcji stanie się ciekawym elementem całego budynku.
Skorzystaj z naszej oferty i wybierz swój ogród zimowy.
 

 

 

Aktualności

Zacienienia okien, tarasów i ogrodów zimowych
2020-11-10
Wszyscy uwielbiamy słońce i lubimy się na nim wygrzewać, ale czasami jego nadmiar może być męczący, zwłaszcza jeśli przebywa się w pomieszczeniu, a promienie wpadają przez okna, utrudniając pracę, odpoczynek lub powodują, że we wnętrzu staje się zbyt gorąco. By tego uniknąć, warto wyposażyć się w odpowiednie zacienienia, które skutecznie zabezpieczą nas przed słońcem w upalne dni. Poznajcie bliżej atrakcyjne rozwiązania oferowane przez firmę Gracja!
więcej

Newsletter