Eleganckie ogrody zimowe www.gracja.cieszyn.pl
producent od 1995 r.
  • Jawor 3 Classic ::
  • Prestige dwa ogrody ::
  • Classic brązowy Maz ::
  • Prestige od wewnątrz ławki ::
  • Ogród zimowy Bu Cieszyn ::
  • Zadaszenie basenu Exlusive Gab ::
  • Domż - fortepian ::
  • Prestige na zewnątrz auto ::

Ogrody zimowe

Zimowy ogród w Twoim domu!


Firma Gracja to profesjonalny i doświadczony producent ogrodów zimowych, oranżerii oraz zadaszeń basenowych. Działamy od 1995 roku i przez ten czas zdążyliśmy wykonać imponującą liczbę projektów dla naszych klientów. Przez cały czas funkcjonowania na rynku nabywaliśmy nowe doświadczenia, tworząc kreatywną tradycję budowania ogrodów zimowych. Łączymy to z nowoczesnymi technologiami i innowacjami, które pozwalają nam wykonywać kompleksowe usługi. Każdy zimowy ogród to dla nas zupełnie nowe wyzwanie, którego realizację planujemy od podstaw z uwzględnieniem wszelkich oczekiwań klienta. Dbamy o najmniejsze szczegóły, by mieć pewność, że ukończona konstrukcja będzie trwała i efektowna. Właśnie w ten sposób, dzięki otwartej komunikacji z klientami, powstają wspaniałe oranżerie. Tego typu konstrukcja nie tylko dociepla dom i podnosi standard codziennego funkcjonowania, ale przede wszystkim zapewnia użytkownikom komfortowe miejsce regeneracji, relaksu i całorocznego kontaktu z przyrodą. Doświadczanie natury poprawia nasze samopoczucie i pozwala na odprężenie, może być także doskonałą okazją dla spędzenia czasu z rodziną i przyjaciółmi. W klimacie umiarkowanym, gdzie zima ogranicza możliwość kontaktu z naturą w trakcie chłodnej pory roku, ogród zimowy może zrekompensować brak takiej możliwości, a także zaspokoić potrzebę obcowania z wyjątkowymi roślinami. Dzięki usługom firmy GRACJA możesz cieszyć się ogrodem i roślinami niezależnie od pory roku. Nasze projekty wykonywane są z precyzją podpartą wieloletnim doświadczeniem, przy wykorzystaniu najwyższej jakości surowców. Oferujemy konkurencyjne ceny ogrodów zimowych – na całość ceny składa się sobie stworzenie projektu, a także wykonanie i montaż oranżerii.

Ogrody zimowe Gracja Classic


W ofercie posiadamy dwie wersje ogrodów zimowych. Projekt w systemie GRACJA-CLASSIC to klasyczna, elegancka konstrukcja, dopasowana kształtem do specyfiki bryły budynku głównego. Propozycja ta zostaje przygotowana zgodnie z oczekiwaniami klienta, z uwzględnieniem wszelkich osobistych preferencji. Idealne rozwiązanie dla domów jednorodzinnych, podnoszące komfort życia i zapewniające wyjątkową atmosferę wnętrza. Dzięki projektowi Gracja Classic masz niepowtarzalną okazję zyskać zwiększoną ilość światła dziennego w przestrzeni domowej. Promienie słoneczne poprawiają jakość naszego życia i codzienne samopoczucie. Ogród zimowy Gracja Classic to konstrukcja, która powstaje na bazie belek i słupów wykonanych z krajowego drewna klejonego, a także systemu uszczelek i profili aluminiowych. Ta prosta konstrukcja może zmienić twoje codzienne funkcjonowanie w trakcie chłodniejszych pór roku. Szklana zabudowa dostarcza odpowiedni poziom oświetlenia. Na twoje życzenie możemy wykonać ją ze szkła hartowanego, jak również wzbogacić konstrukcję ogrodu o zabezpieczenia – szyby hartowane czy antywłamaniowe. Dzięki temu możesz zachować pewność, że domownicy i goście bezpiecznie spędzają czas w przydomowej oranżerii. Oferujemy także różne rodzaje okien montowanych w konstrukcji ogrodu zimowego. Zależnie od potrzeb będą one otwierać się lub przesuwać w daną stronę, a wtedy możesz dostosować wietrzenie ogrodu do swoich wymagań. Wszystko to ustalimy z tobą na etapie konsultacji projektu ogrodu zimowego. Nasi specjaliści rozwieją wszystkie twoje wątpliwości i wykonają dla ciebie kompleksową usługę projektowania, budowania i montażu ogrodu czy oranżerii. Wszystko po to, by proces zakładania ogrodu przebiegł sprawnie i bezproblemowo – by nasi klienci mogli cieszyć się korzystaniem z ogrodu.

Zimowe ogrody Gracja Prestige


Gracja Prestige to projekt ogrodu zimowego z drewna, który cechuje się charakterystycznym, łukowatym kształtem. Konstrukcja wykonana jest z drewna klejonego – dzięki temu jest lekka, a jednocześnie wytrzymała i trwała. Kształt struktury i oszklenia powoduje, że w zimowym ogrodzie Gracja Prestige mamy dostęp do znacznej ilości światła słonecznego. Dzięki temu możesz poprawić sobie samopoczucie poprzez kontakt ze światłem dziennym. W łukach montujemy prowadnice, które sprawiają, że przesuwne szklenie pełni funkcję wejścia do ogrodu zimowego. Gracja Prestige sprawdzi się przy budynkach nowoczesnych, utrzymanych w minimalistycznym stylu. Projekt zimowych ogrodów Gracja Prestige doskonale zwiększa powierzchnię użytkową domu, podnosi standard życia i tworzy niepowtarzalną przestrzeń do wypoczynku i regeneracji. Wzbogaca wygląd i bryłę budynku, jednocześnie dając nowe możliwości spędzania czasu wolnego. W tego typu ogrodzie zimowym możemy cieszyć się kontaktem z roślinnością i oglądać świat na zewnątrz. Ogród zimowy to świetne miejsce na spotkania z przyjaciółmi czy przestrzeń do zabawy dla dzieci. Wykorzystanie ogrodu zimowego zależy jedynie od twojej inwencji – niektórzy decydują się nawet na wyjątkową, oszkloną kuchnię w oranżerii. Jednak największą zaletą ogrodu zimowego Gracja Prestige jest fakt, iż sprawdzi się on wszędzie tam, gdzie domownicy potrzebują osobistej oazy spokoju. Stylowy i wysmakowany wygląd konstrukcji stanie się ciekawym elementem całego budynku.
Skorzystaj z naszej oferty i wybierz swój ogród zimowy.
 

 

 

Aktualności

Na co zwrócić uwagę podczas aranżacji ogrodu zimowego?
2020-12-21
Ogród zimowy w dzisiejszych czasach cieszy się coraz większą popularnością. Nic dziwnego, jest to bowiem bardzo przyjemne miejsce do relaksu i odskocznia od mrozu czy deszczu na zewnątrz. Ponadto oranżeria to także bezpieczne miejsce dla roślin, których nie powinno przechowywać się na mrozie. Na jakie elementy należy zwrócić uwagę, żeby miejsce to było komfortowe, wygodne i funkcjonalne?
więcej

Newsletter