Eleganckie ogrody zimowe www.gracja.cieszyn.pl
producent od 1995 r.
  • Zamarski szefowa stół ::
  • Prestige na zewnątrz auto ::
  • Domż - fortepian ::
  • Prestige od wewnątrz ławki ::
  • Classic brązowy Maz ::
  • Zadaszenie basenu Dziur ::
  • Prestige dwa ogrody ::
  • Taras nowy ::
  • Prestige otwarty roleta ::
  • Krajewski_biały Classic ::

Kawiarnia, kwiaciarnia, restauracja dlaczego nie w ogrodzie zimowym

Kawiarnia w ogrodzie zimowym
Usytuowanie kawiarni, restauracji w ogrodzie zimowym może być wspaniałym rozwiązaniem dla osób pragnących stworzyć niezwykłe, klimatyczne miejsce, w którym można zapomnieć
o otaczającym świecie, przy lampce wina, filiżance aromatycznej kawy czy pysznej herbaty. Przeszklone ogrody zimowe zapewnią szczególną atmosferę o każdej porze roku. Przeszklone, rozsuwane drzwi tarasu sprawią, że latem goście poczują się jak na dworze. Natomiast w zimie, zastosowane ogrzewanie oraz bujna roślinność wprowadzą w nasze ogrody zimowe bajeczny klimat miejsca, w którym chce się przebywać i czuć wyjątkową, pełną spokoju atmosferę popijając kawę czy smakując słodkości. Przeszklone zadaszenie stwarza możliwość spędzenia wieczoru pod gwiazdami, a zastosowanie odpowiedniego zacienienia w słoneczne dni pozwoli skutecznie stłumić światło słoneczne.

 

Kwiaciarnia w ogrodzie zimowym
Konkurencja na rynku kwiaciarni jest dosyć duża, dlatego warto stworzyć takie miejsce dla swojej działalności, aby klienci chcieli do niej wracać. Bardzo ważnym elementem jest stworzenie odpowiedniej atmosfery w kwiaciarni, a taką zapewni nam atrakcyjne wnętrze.
Ogród zimowy, jak sama nazwa wskazuje jest idealnym miejscem do hodowania wszelkiej roślinności. Klimat w nim panujący jest bardzo korzystny dla wielu gatunków roślin a dzięki obecności dużych ilości światła słonecznego rośliny wspaniale się w nim rozwijają.

 

 

Ogród zimowy w hotelu
Aranżacja ogrodu zimowego w polskich hotelach stała się niezwykle popularna w ostatnich latach. Odpowiednio zaprojektowany ogród zimowy powiększy powierzchnię mieszkalną hotelu, ale także urozmaici i podkreśli bryłę budynku. Świetnym pomysłem może okazać się umieszczenie recepcji w ogrodzie zimowym. Natomiast hotele, których lokalizacja znajduje się nad morzem albo w górach często budują ogrody zimowe, aby powiększyć powierzchnię restauracji. Dzięki temu, uzyskać można pełne zieleni bardzo atrakcyjne miejsce konsumpcji. W sezonie letnim, dzięki rozsunięciu szyb gościom umożliwić można wyjście na taras obiektu.

 

ogrody zimowe
ogrody zimowe
ogrody zimowe
ogrody zimowe
ogrody zimowe
ogrody zimowe
ogrody zimowe
ogrody zimowe
ogrody zimowe
ogrody zimowe
ogrody zimowe
ogrody zimowe
ogrody zimowe
ogrody zimowe
ogrody zimowe
 

Poczytaj ciekawostki o ogrodach zimowych

więcej

Aktualności

Zacienienia w ogrodzie zimowym
2019-07-08
Ochrona przeciwsłoneczna ogrodu zimowego.
więcej

Newsletter