Eleganckie ogrody zimowe www.gracja.cieszyn.pl
producent od 1995 r.
  • Zamarski stół ::
  • Prestige biuro Zamarski ::
  • Dom Łuk ::
  • Prestige na zewnątrz auto ::
  • Jaworu 2 ::
  • Exlusive Jaszcz ::
  • Classic brązowy Maz ::
  • Sulew_1 ::
  • Zadaszenie basenu Dziur ::

Jadalnia w ogrodzie zimowym

Picie porannej, aromatycznej kawy czy też rodzinne zasiadanie do stołu w otoczeniu bujnej roślinności przez cały rok? Również w naszym klimacie taka wizja jest bardzo realna, a wszystko za sprawą pokoju jadalnego urządzonego we wnętrzu ogrodu zimowego.

Ogrody zimowe są idealnym miejscem do całorocznej hodowli roślin, także tych egzotycznych (o roślinach w ogrodzie zimowym mogą Państwo przeczytać w osobnym artykule na naszej stronie internetowej), co stwarza niezwykłe i niepowtarzalne wrażenie przebywania na łonie natury. Coraz bardziej popularna staje się taka adaptacja zabudowy wnętrza, która zamienia ogrody zimowe w pomieszczenia codziennego użytku. Ciekawym pomysłem jest stworzenie w ogrodzie zimowym eleganckiej i stylowej sali jadalnej. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy przez cały rok cieszyć się urokami spożywania posiłków w gronie najbliższych pośród naturalnej roślinności.

Często borykamy się z problemem braku wystarczającej ilości miejsca, aby stworzyć wymarzony salon lub jadalnię, która pomieści większą ilość gości. Niekiedy jedynym rozwiązaniem okazuje się dobudowa dodatkowego pomieszczenia, co często bywa dla nas kłopotliwe. Musimy uporać się ze sprawami urzędowymi oraz przejść przez nieprzyjemny etap remontu. Nasza firma proponuje inne rozwiązanie – ogród zimowy. Salon urządzony w ogrodzie zimowym będzie niezwykłą atrakcją dla odwiedzających nas gości.

O ileż przyjemniejsze jest picie popołudniowej herbaty mając nad głową widok błękitnego nieba, po którym leniwie przepływają obłoki albo celebrowanie rodzinnego obiadu w ciepłej i spokojnej atmosferze, podczas gdy za szybą wirują pierwsze płatki śniegu. Takie właśnie doznania zapewnia nam nasz własny ogród zimowy.

ogrody zimowe
ogrody zimowe
ogrody zimowe
ogrody zimowe
ogrody zimowe
ogrody zimowe
ogrody zimowe
ogrody zimowe
ogrody zimowe
ogrody zimowe
ogrody zimowe
ogrody zimowe
ogrody zimowe
ogrody zimowe

Poczytaj ciekawostki o ogrodach zimowych

więcej

Aktualności

Ogród zimowy do zadań specjalnych!
2020-08-26
Ogród zimowy to wyjątkowa przestrzeń każdego domu. Szereg zalet, jakie posiada docenią wszyscy domownicy, od dzieci po seniorów. Jego aranżacja zależy wyłącznie od naszej fantazji. Posiadacze własnej oranżerii tworzą w niej zazwyczaj przytulną przestrzeń zieloną, w której można się zrelaksować i odpocząć od świata zewnętrznego. Szczególnie polecamy tego typu ogród zimowy do organizacji wnętrza dla dzieci, osób starszych lub niepełnosprawnych.
więcej

Newsletter