Eleganckie ogrody zimowe www.gracja.cieszyn.pl
producent od 1995 r.
  • 7 ::
  • 1 ::
  • 2 ::
  • 5 ::
  • 3 ::
  • 6 ::

Zadaszenia basenów

Systemy zadaszenia basenów

Zobacz galerie zrealizowanych zadaszeń basenów przydomowych

Własny basen w przydomowym ogrodzie to marzenie, które ostatnio realizuje coraz więcej osób. Ze względu na polskie warunki klimatyczne tj. krótki okres użytkowania basenu warto zastanowić się nad jego zadaszeniem. Stosowanie nakrycia powierzchni wodnej basenu pozwala również zaoszczędzić koszty ogrzewania przez efektywne wykorzystanie energii słonecznej, zmniejsza zużycie środków chemicznych oraz ilość zanieczyszczeń wpadających do wody.. Należy również pomyśleć o bezpieczeństwie naszych małych domowników tj. dzieci i zwierząt.

ZADASZENIA BASENÓW PROPONUJEMY W 4 SYSTEMACH:

  • Zadaszenie basenu GRACJA SUN

Wygląd zewnętrzny:
Klasyczny i opływowy kształt. Zadaszenie jest przesuwne teleskopowe i służy w stanie otwartym jako basen odkryty, a w stanie zamkniętym jako kryty. W pełni pozwala korzystać z posiadanego basenu, niezależnie od warunków klimatycznych.

  • Zadaszenia basenu GRACJA SUNRISE

Wygląd zewnętrzny:
Oryginalny i funkcjonalny. Konstrukcja składa się z teleskopowo przesuwnych segmentów zespolonych z podwyższonym modułem. Tworzy on dodatkową przestrzeń do odpoczynku i obserwacji otoczenia.

  • Zadaszenia basenu GRACJA KOMFORT

Wygląd zewnętrzny:
Komfortowy i przestronny. Przesuwna konstrukcja składająca się z łukowych segmentów oparta na pionowej ścianie tworzy przestronną halę wokół basenu zwiększając komfort dla użytkowników. W słoneczne dni pozwala cieszyć się urokami odkrytego basenu oraz daje sposobność kąpieli pod zadaszeniem przy niepogodzie.

Konstrukcja:
Konstrukcję zadaszenia basenu GRACJA SUN, GRACJA SUNRISE, GRACJA KOMFORT tworzą profile aluminiowe anodowane, wypełnione płytą z poliwęglanu. Teleskopowo otwierane łukowe przęsła, można łatwo i szybko przesuwać po specjalnych aluminiowych prowadnicach (szynach) przytwierdzonych do podłoża. Wypełnienie wykonane jest z poliwęglanu komorowego zabezpieczonego przeciw promieniom UV. Dodatkowo istnieje możliwość wypełnienie zadaszenia basenu tworzywem imitującym szkło.

  • Zadaszenie basenu GRACJA-EXCLUSIVE

Wygląd zewnętrzny:
Eleganckie i stylowe zadaszenie. Charakterystyczny, atrakcyjny profil tworzy wyróżniającą się otoczenia sylwetkę w kształcie łuku. Wszystkie elementy są całkowicie przeszklone, które umożliwiają obserwację otoczenia z wewnątrz zadaszenia i tego co dzieje się na terenie basenu. Z uwagi na oryginalny design i doskonała prezencję jest godny polecenia w każdych warunkach.

Konstrukcja:
Konstrukcja zadaszenia GRACJA-EXCLUSIVE składa się z drewnianych elementów łukowych. Przeźroczyste wypełnienie tworzy moduły otwierane (w górę lub w dół). Przeszklenie ścian bocznych wykonane jest z tworzywa imitującego szkło, z drzwiami przesuwnymi lub zakończone efektywnymi elementami kopuły. System prowadnic umożliwia ustawienie przeszklenia na dowolne wysokości, co pozwala na swobodne poruszanie się wokół basenu.

Zadaszenia basenu - Cena

Zapraszamy do skontaktowania się z naszymi specjalistami od wyceny konstrukcji, którzy szybko i dokładnie skomponują dla Państwa indywidualną ofertę zadaszenia basenu

POPROŚ O WYCENĘ 


Zobacz także stronę zadaszenia basenów.

Chętnie odpowiemy na pytania

kom.: 602 378 030
tel.: 33 8577 460
e-mail: biuro@gracja.com

Poczytaj ciekawostki o ogrodach zimowych

Aktualności

Newsletter