Eleganckie ogrody zimowe www.gracja.cieszyn.pl
producent od 1995 r.
  • Domż - fortepian ::
  • Prestige od wewnątrz ławki ::
  • Dom Łuk ::
  • Prestige na zewnątrz auto ::
  • Jaworu 2 ::
  • Zadaszenie basenu Dziur ::
  • Classic brązowy Maz ::
  • Taras nowy ::
  • Prestige otwarty roleta ::

Aktualności

« powrót do listy


PROMOCJA JUBILEUSZOWA NA 25 LAT FIRMY GRACJA!
2020-04-17
PROMOCJA JUBILEUSZOWA NA 25 LAT FIRMY GRACJA!


Szanowni Państwo!

Rok 2020 jest szczególnym rokiem w historii firmy GRACJA – obchodzimy 25-lecie jej powstania.

Taki moment niewątpliwie skłania do chwili refleksji i wspomnień, ale i spojrzenia w przyszłość.
Miniony okres był dla nas egzaminem z naszej sprawności i rzetelności. Solidność, wzorowa organizacja, umiejętna obsługa klientów oraz wysoka jakość oferowanych produktów i świadczonych usług pozwoliły nam się znaleźć w miejscu, z którego jesteśmy dumni. Kiedy w 1995 roku zakładaliśmy naszą firmę, w Polsce nie było jeszcze ogrodów zimowych... Jako pierwsi w Polsce zaczęliśmy produkować oranżerie na wysokim, światowym poziomie. Oferowane przez nas konstrukcje wykonywane są w oparciu o własną myśl techniczną. Nasza produkcja opiera się na zastosowaniu polskich surowców i materiałów od sprawdzonym producentów.

Dzięki wysokiej dbałości o jakość, systematycznej rozbudowie oferty oraz uznanej marce w ciągu 25 lat funkcjonowania zdobyliśmy w swojej branży silną pozycję niekwestionowanego lidera na polskim rynku ogrodów zimowych, okien i drzwi drewnianych oraz zadaszeń na baseny i tarasy. Jednakże nie ograniczamy się wyłącznie do rodzimego rynku – docieramy do Klientów zza granicy, np. z Niemiec, Austrii, Czech, Słowacji, Wielkiej Brytanii, Szwecji, Norwegii, Francji.

Wśród naszych realizacji znajdują się zarówno obiekty wykonywane dla firm i przedsiębiorstw jak i prywatnych inwestorów. W gronie naszych klientów znajdują się znane osobistości sfery biznesu, polityki, mediów i sportu. Chętnie realizujemy ogrody zimowe przy restauracjach i hotelach, które mogą służyć nie tylko samym inwestorom, ale również ich gościom i klientom.

Od momentu powstania firma stale się rozwija i podnosi poziom świadczonych usług. Liczne dofinansowania oraz inwestycje, które zrealizowaliśmy dzięki funduszom unijnym, jak również własnym środkom sprawiają, iż nie tylko poprawiła się efektywność naszej produkcji, lecz stała się ona również bardziej przyjazna środowisku.

Nasz sukces byłby niemożliwy bez Państwa wsparcia. Nie przetrwalibyśmy tych 25-lat bez naszych wspaniałych Klientów.  

Dziękujemy za zaufanie, którym nas Państwo obdarzają, wybierając produkty i usługi oferowane przez naszą firmę. Państwa zadowolenie i satysfakcja jest potwierdzeniem sensu naszej pracy. Nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań, wykorzystujemy nowoczesne technologie i najwyższej klasy sprzęt – wszystko to, aby spełnić Państwa oczekiwania. Zakup nowoczesnego, innowacyjnego sprzętu i maszyn sprzyja skróceniu i ułatwieniu procesu produkcyjnego, a także zapewnia większą dbałość o szczegóły i wykończenie naszej stolarki. Rozbudowana w ostatnich latach hala produkcyjna pozwala na realizację kilku projektów jednocześnie z zachowaniem wysokich standardów produkcji.

Dziękujemy za wiarę w firmę Gracja, za wszystkie słowa wsparcia, sympatii i zadowolenia, które od Państwa otrzymujemy. Cieszymy się na kolejne lata współpracy z Państwem!

25-lecie firmy GRACJA otwiera kolejny rozdział działalności, stawiając przed nami nowe wyzwania. Liczymy na to, iż kolejne lata wypełnione zostaną dalszymi sukcesami. Mamy nadzieję, że zdobyte doświadczenie pozwoli nam w dalszym ciągu pozostawać na swojej pozycji i poszerzyć rzesze Klientów.

W związku z obchodami 25 rocznicy mamy przyjemność poinformować Państwa o trwającej promocji JUBILEUSZOWEJ z okazji 25-lecia firmy Gracja na ogrody zimowe, okna i drzwi drewniane oraz zadaszenia basenów i tarasów.
Tylko teraz udzielamy bardzo korzystnego rabatu przy podpisaniu umowy do dnia 30.06.2020 r.Zapraszamy do wspólnego świętowania!


« powrót do listy

Poczytaj ciekawostki o ogrodach zimowych

więcej

Aktualności

Dlaczego warto zdecydować się na zadaszenie basenu?
2020-05-27
Zadaszenie basenu jest bardzo wygodne. Można zaobserwować coraz więcej zwolenników takiego rozwiązania. Warto więc zapoznać się dlaczego jest to tak komfortowa opcja.
więcej

Newsletter