Eleganckie ogrody zimowe www.gracja.cieszyn.pl
producent od 1995 r.
  • Domż - fortepian ::
  • Prestige od wewnątrz ławki ::
  • Jawor 3 Classic ::
  • Prestige otwarty roleta ::
  • Szefowa Zamarski taras ::
  • Szostak zadaszenie basenu ::
  • Ogród zimowy Bu Cieszyn ::
  • Prestige na zewnątrz auto ::

Aktualności

« powrót do listy


Masz ogród zimowy albo zadaszenie? Zdecyduj się na zacienienie
2020-06-18
Masz ogród zimowy albo zadaszenie? Zdecyduj się na zacienienie Na zacienienie ogrodu zimowego można zdecydować się zarówno przed montażem wszystkich elementów, jak również już po postawieniu ogrodu zimowego. Dlaczego zadaszenie może być dobrym pomysłem i w jaki sposób wpływa na prowadzenie takiego ogrodu?


Czemu służy zacienienie ogrodu?

Ogród zimowy najczęściej ogrzewa się podczas zimy. Szczególnie ważne jest to wtedy, gdy decydujemy się na basen. Jednak podczas cieplejszych pór roku może pojawiać się problem zbyt dużego nagrzewania się przestrzeni ogrodu. To niekorzystna atmosfera dla pięknych roślin, ale może to być również problematyczne dla Ciebie i Twojej rodziny. Jest kilka wyjść z tej sytuacji. Część osób decyduje się na montaż klimatyzacji. Ludzie, którym zależy na ekologii wolą jednak wybrać zacienienie ogrodu. Dzięki profesjonalnie wykonanej usłudze zacienienia uzyskuje się wspaniały efekt – ogród zimowy ma idealną temperaturę nawet w te najbardziej upalne dni. To korzystna metoda i bardzo opłacalna. Można zdecydować się na różnorodne formy zacienienia. Gracja oferuje swoim klientom mnóstwo opcji – zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Plusy zacienienia ogrodu

Zapobieganie nagrzewaniu się ogrodu zimowego podczas ciepłych pór roku to tylko jedna z kwestii, która przemawia na korzyść wyboru tego rozwiązania. Kolejną zaletą jest ich funkcja dekoracyjna. Możesz cieszyć się dodatkową ozdobą – zaciemnienie może być w wielu różnych formach – piękna i gustowna markiza, barwna roleta to tylko niektóre propozycje. Zacienienia sprawiają, że możesz także zachować większą prywatność. Wystarczy zasłonić rolety i cieszyć się odpoczynkiem z dala od wzroku innych osób. Jest to szczególnie istotne dla osób, które mają bliskich sąsiadów, a przy ogrodzie zimowym posiadają także basen. Jeśli rozważasz zacienienie ogrodu zimowego, to zgłoś się do nas. Przedstawimy Ci nasze pomysły i wspólnie ustalimy sposób wykonywania zacienienia, które w pełni Cię usatysfakcjonuje.

Jak tworzy się zacienienia ogrodu zimowego?

Ważne jest to, aby zdecydować się na zacienienie tworzone na wymiar. Tylko wtedy będzie w pełni funkcjonalne i będzie odpowiadało użytkownikom. Dopasowanie do wielkości i kształtu ogrodu zimowego jest niezwykle ważne. Kolejnym etapem jest dobór sposobu zacienienia. Można do tego wykorzystać wspomniane wcześniej rolety, ale świetnie sprawdzi się również zacienienie z napędem ręcznym lub elektrycznym. Firma Gracja zawsze konsultuje z klientami różne sposoby zacienienia i wybierana jest najlepsza metoda. Przedstawiamy wszystkie plusy i minusy konkretnego rozwiązania, a klient sam decyduje co jest dla niego najlepsze. Dostępne są także różne wzory i kolory zacienień.


« powrót do listy

Aktualności

Na co zwrócić uwagę podczas aranżacji ogrodu zimowego?
2020-12-21
Ogród zimowy w dzisiejszych czasach cieszy się coraz większą popularnością. Nic dziwnego, jest to bowiem bardzo przyjemne miejsce do relaksu i odskocznia od mrozu czy deszczu na zewnątrz. Ponadto oranżeria to także bezpieczne miejsce dla roślin, których nie powinno przechowywać się na mrozie. Na jakie elementy należy zwrócić uwagę, żeby miejsce to było komfortowe, wygodne i funkcjonalne?
więcej

Newsletter