Eleganckie ogrody zimowe www.gracja.cieszyn.pl
producent od 1995 r.
  • Dom Łuk ::
  • Prestige biuro Zamarski ::
  • Jawor 3 Classic ::
  • Prestige Koc ::
  • Domż - fortepian ::
  • Zadaszenie basenu Excusive Gab ::
  • Classic brązowy Maz ::
  • Szostak zadaszenie basenu ::

Aktualności

« powrót do listy


Dlaczego warto zdecydować się na zadaszenie basenu?
2020-05-27
Dlaczego warto zdecydować się na zadaszenie basenu? Zadaszenie basenu staje się coraz bardziej popularne w Polsce. Można zaobserwować coraz więcej zwolenników takiego rozwiązania. Warto więc zapoznać się dlaczego jest to tak komfortowa opcja.


Zalety zadaszonego basenu

Najważniejszym plusem posiadania zadaszanego basenu jest wygoda i zminimalizowanie kosztów czyszczenia. Otwarty basen jest narażony na mnóstwo zanieczyszczeń. Należą do nich gałęzie, liście oraz wiele innych. Zadaszony basen to zamknięcie dostępu brudom z zewnątrz, dzięki temu nie trzeba go tak często czyścić, marnować na to czasu i wykosztowywać się. Kolejną niewątpliwą zaletą jest możliwość korzystania z basenu w każdych warunkach pogodowych. Pogoda w Polsce jest zmienna nawet w ciepłe pory roku. Bywa, że trudne warunki atmosferyczne utrzymują się przez wiele dni. Silny deszcz czy wiatr nie będą już przeszkodą do tego, aby popływać czy nawet poleżeć w wodzie na materacu. Relaks może być dostępny w każdej chwili. Wiele osób ceni zadaszone baseny także z tego powodu, iż pod dachem można umieścić także inne sprzęty, które są zbyt wartościowe do trzymania na zewnątrz bez ochrony. W ten sposób poza basenem można stworzyć wspaniałą siłownię złożoną ze specjalistycznych sprzętów. Udekorowanie tej przestrzeni w rośliny ozdobne jeszcze bardziej umila spędzany na aktywności fizycznej czas.

Miejsce do relaksu i rodzinnych spotkań

Można także wyposażyć tę przestrzeń w stylowy stolik i krzesła – taka przestrzeń będzie wspaniałym miejscem. Można wypić kawę, odprężyć się czy nawet spożywać tam posiłki w rodzinnym gronie. Warto zaznaczyć, że z zadaszonego basenu można korzystać przez cały rok! Nie ważne czy jest zimno, pada śnieg albo grad. Jesienią i zimą jeszcze bardziej doceniamy możliwość popływania czy poćwiczenia. Warto jednak zadbać o odpowiednią temperaturę panującą wewnątrz. Dobre zadaszenie sprawi, że nie będzie ona uciekała – szczelność to najistotniejsza cecha zadaszonego basenu. Zadaszony basen to także większa prywatność. Nikt nie będzie podglądał naszego ogrodu i sprawdzał co się z nim dzieje. Zadaszenie skutecznie odgradza nas od widoku osób trzecich. Można dzięki temu czuć się w pełni swobodnie.

Zawsze ciepła woda

Poza tym, iż zadaszenie utrzymuje odpowiednią temperaturę w przestrzeni okołobasenowej, to umożliwia także dłuższe cieszenie się ciepłą wodą. Nie wychładza się ona szybko, a więc można korzystać z kąpieli basenowych o każdej porze dnia – bez oczekiwania na ogrzanie się wody. To bardzo duża zaleta, która pomaga zaoszczędzić dużo pieniędzy. Raz nagrzany basen będzie utrzymywał temperaturę bardzo długo. Dzięki temu nie trzeba tego robić często, a to korzystne dla środowiska.

Podsumowanie

Zadaszenie basenu pozwala czerpać z niego jeszcze więcej. Nie jest się ograniczonym przez pogodę, porę roku. Generuje to również dodatkowe oszczędności na czyszczeniu i zabezpiecza basen przed różnymi zewnętrznymi czynnikami. Wykonujemy profesjonalne i solidne zadaszenia basenów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i zapraszamy do kontaktu.


« powrót do listy

Aktualności

Na co zwrócić uwagę podczas aranżacji ogrodu zimowego?
2020-12-21
Ogród zimowy w dzisiejszych czasach cieszy się coraz większą popularnością. Nic dziwnego, jest to bowiem bardzo przyjemne miejsce do relaksu i odskocznia od mrozu czy deszczu na zewnątrz. Ponadto oranżeria to także bezpieczne miejsce dla roślin, których nie powinno przechowywać się na mrozie. Na jakie elementy należy zwrócić uwagę, żeby miejsce to było komfortowe, wygodne i funkcjonalne?
więcej

Newsletter