Eleganckie ogrody zimowe www.gracja.cieszyn.pl
producent od 1995 r.
  • Classic brąz od wewnatrz poduszki ::
  • Prestige z zewnątrz Wiśniew ::
  • dom lampa ::
  • Prestige dwa ogrody ::
  • Sir-bud ::
  • Szostak zadaszenie basenu ::
  • Domż - fortepian ::
  • Zadaszenie basenu Excusive Gab ::

Aktualności1


Zaprojektowanie ogrodu zimowego to jedno, a jego właściwa pielęgnacja- to już zupełnie osobny temat. Aby właściwie zadbać o swój zimowy ogród, należy pamiętać o regularnej konserwacji oraz utrzymaniu go w należytej czystości. W efekcie, ogród zimowy odwdzięczy się wspaniałym wyglądem i będzie tworzył spektakularną dekorację domu przez cały rok. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi poradami oraz aktualnościami na temat dbania o ogrody zimowe oraz ich aranżacji.

 

Ogrody zimowe Gracja


Firma Gracja została wyróżniona certyfikatem „Solidna firma 2011” oraz nominacją do nagrody „Teraz Polska” w 2005 roku. Otrzymaliśmy również dotację z Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego. W dziale „Aktualności” mogą Państwo śledzić najnowsze informacje na temat naszej firmy.

Ogród zimowy projekt


Doskonale przemyślany i umiejętnie zaprojektowany ogród zimowy wymaga odpowiedniej pielęgnacji przez cały czas. Jeśli potrzebują Państwo pomocy w kwestii pielęgnacji ogrodu, zapraszamy do kontaktu. Dzięki naszemu profesjonalnemu doradztwu mogą Państwo optymalnie zadbać o swój ogród. Zachęcamy również do regularnego odwiedzania naszej strony internetowej, w której mogą Państwo znaleźć mnóstwo praktycznych porad na temat prawidłowego dbania o ogród zimowy i nie tylko.
Nie każdy dysponuje wystarczającą ilością czasu, aby poświęcać go skrupulatnej pielęgnacji przydomowej oranżerii. Dzięki naszemu doświadczeniu, gromadzonemu od wielu lat, potrafimy zaprojektować ogród w taki sposób, aby ograniczyć prace pielęgnacyjne i konserwacyjne do niezbędnego minimum. To pozwoli Państwu zaoszczędzić cenny czas i poświęcić go na przykład na wspaniały relaks we własnym zimowym ogrodzie.

Ogród zimowy ogrzewanie


W okresie jesienno-zimowym zalecamy wykonanie niezbędnych prac konserwacyjnych, mających na celu zachowanie ogrodu w doskonałej kondycji. Zachęcamy do zapoznania się z dokładnymi informacjami na temat jak odpowiednio przygotować ogród do sezonu jesienno-zimowego. Niezbędną wiedzę na ten temat znajdziecie Państwo w aktualnościach dostępnych na naszej stronie.

 

Poczytaj ciekawostki o ogrodach zimowych

więcej

Aktualności

Masz ogród zimowy albo zadaszenie? Zdecyduj się na zacienienie
2020-06-18
Na zacienienie ogrodu zimowego można zdecydować się zarówno przed montażem wszystkich elementów, jak również już po postawieniu ogrodu zimowego. Dlaczego zadaszenie może być dobrym pomysłem i w jaki sposób wpływa na prowadzenie takiego ogrodu?
więcej

Newsletter