Eleganckie ogrody zimowe www.gracja.cieszyn.pl
producent od 1995 r.
  • 11 ::
  • 7 ::
  • 3 ::
  • 2 ::
  • 7 ::
  • 1 ::
  • 3 ::
  • 1 ::
  • 6 ::

Ogrody zimowe - producent - Gracja - ogród zimowy

Szanowni Państwo!

Ogrody zimoweSerdecznie witamy na naszej stronie internetowej. Mamy nadzieję, że przybliży ona nieco charakter działalności firmy GRACJA , a tym samym wyróżni nas spośród innych firm na polskim rynku projektującyh ogrody zimowe i zadaszenia basenowe. Liczymy, że dzięki zawartym tu informacjom ułatwimy Państwu wybór najdogodniejszej oferty, która spełni Państwa potrzeby i oczekiwania.

Zimowy ogród dla ciebie!

Zimowe ogrody, przeszklone werandy i oranżerie cieszą się coraz większą popularnością w Polsce. Ogrody zimowe drewniane, salony zieleni, to nie tylko najatrakcyjniejszy sposób na powiększenie i docieplenie budynku, ale i również podwyższa standard i jakość naszego życia. Niezależnie od pogody stwarza wrażenie bezpośredniego związku z naturą i krajobrazem. Interesują cię ceny ogrodów zimowych? Nic prostszego - zapraszamy do kontaktu!

GRACJA Sp. z o.o. ­ pionier i obecnie wiodący producent ogrodów zimowych i zadaszeń na baseny w Polsce, istnieje na rynku już od 1995 roku. Od momentu powstania firma skupia się na kompleksowej obsłudze klienta, tj. projektowanie, doradztwo techniczne, produkcja, montaż i serwis zimowych ogrodów, okien i drzwi drewnianych oraz zadaszeń basenów.

22 lata istnienia to czas dynamicznego rozwoju. Dzięki nowoczesnej technologii, wysoko kwalifikowanej kadrze, wyselekcjonowanych surowców oraz materiałów spełniających niezbędne wymagania, produkujemy zimowe ogrody, oranżerie i zadaszenia na basen na wysokim światowym poziomie.

Stała troska o podwyższanie jakości naszych wyrobów i dbałość o staranną obsługę naszych klientów zaowocowała nominacją do Nagrody TERAZ POLSKA 2005 w XV edycji Konkursu.

Naszym nadrzędnym celem jest przede wszystkim satysfakcja i zadowolenie Klientów z zakupu i użytkowania wykonanego przez nas obiektu. Dowodem na zaufanie, jakim zostaliśmy obdarzeni przez klientów jest bogata galeria najróżniejszych, oryginalnych rozwiązań zaprojektowanych i wykonanych przez firmę GRACJA na terenie całej Polski. Staramy się spełnić potrzeby i oczekiwania oraz trafić do najbardziej wyszukanych gustów klienta.

Doświadczenie i wiedza firmy naszej gwarantuje jakość i solidność. Dbamy o to, aby nazwa GRACJA była synonimem doskonałości

Uprzejmie informujemy iż projekt "Unowocześnienie parku maszynowego w celu wzrostu konkurencyjności oraz bezpieczeństwa pracy" został współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

 Nasze produkty:

Chętnie odpowiemy na pytania

kom.: 602 378 030
tel.: 33 8577 460
e-mail: biuro@gracja.com

Poczytaj ciekawostki o ogrodach zimowych

Aktualności

Newsletter